Valles pamatskola

Valles pamatskola

Par skolu

Vecumnieku novada Domes Valles vidusskolā uz šo brīdi mācās 131 skolēni no Valles un apkārtējiem pagastiem un novadiem. Skolēniem savas zināšanas sniedz 24 pedagogi ar bagātu darba stāžu un pieredzi. Seši skolotāji ir Valles vidusskolas absolventi.
Valles vidusskola nav tikai izglītības iestāde, bet arī kultūras un sporta politikas virzītāja un nodrošinātāja Vallē un tās pagastā.

Izglītības programmas

  • pamatizglītības programmu (programmas kods 21011111);
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem (programmas kods 21015811);
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar mācīšanās traucējumiem (programmas kods 21015611);
  • vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu (programmas kods 31011011);

Koordinatore

Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:

Sintija Kreimane

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika