Kārsavas vidusskola

Kārsavas vidusskola

Par skolu

Kārsavas vidusskolā mācības uzsāka 295 izglītojamie, kopā 19 klašu komplektu.
Pamatskolas 1. – 9. klasē mācās 243 (1. – 4. kl. grupā 94; 5. – 9. kl. grupā 138) skolēni, kuri apgūst pamatizglītības programmu.
Skolā darbojas un ir akreditēta speciālās izglītības programma.
10. – 12. klasē mācības uzsāka 63 skolēni, kuri apgūst vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu.
Skolā darbojas 13 interešu izglītības programmas. Ir iespēja iesaistīties 303. Kārsavas jaunsargu vienības darbā.
Darbojas pagarinātās dienas grupa.
Skolā strādā 38 skolotāji, visiem skolotājiem ir augstākā pedagoģiskā izglītība. Interešu izglītībā strādā 10 skolotāji. Par kārtību un tīrību rūpējas 25 tehniskie darbinieki.
Kārsavas vidusskola piedāvā iespēju bez maksas palikt internātā, brokastis un vakariņas par brīvu.

Koordinatore

Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:

Biruta Anisimova

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika