Konkurss «Enjoy life with machines. «Swecon» jaunais profesionālis»

Konkurss «Enjoy life with machines. «Swecon» jaunais profesionālis»
01.02.2024

Pārbaudi savu erudīciju. “Esi Līderis!” sadarbībā ar SIA “Swecon” organizē konkursu “Enjoy life with machines. “Swecon” jaunais profesionālis".

Konkurss «Pagātnes spēks, šodienas drošībai!»

Konkurss «Pagātnes spēks, šodienas drošībai!»
20.10.2023

Patriotu mēnesis jau tuvu! "Esi Līderis!" sadarbībā ar Latvijas Kara muzeju organizē konkursu «Pagātnes spēks, šodienas drošībai!»

«Open door» 2023 jau klāt – Paplašini savu redzes loku un gūsti jaunu pieredzi!

«Open door» 2023 jau klāt – Paplašini savu redzes loku un gūsti jaunu pieredzi!
27.09.2023

Esi sveicināts "Esi Līderis" organizētajā pasākumā "Open door"! Ja esi devīto, desmito vai vienpadsmito klašu skolēns vai skolniece, tad šis pasākums ir domāts tieši tev. "Open door" dos Tev iespēju satikt dažādus profesionāļus un interesantus cilvēkus, kuri ir gatavi dalīties ar savu bagāto pieredzi, idejām un iedvesmu.

Konkurss «Es savai videi – PAR ZAĻĀKU LATVIJU»

Konkurss «Es savai videi – PAR ZAĻĀKU LATVIJU»
20.03.2023

“Esi Līderis!" sadarbībā ar A/S “Latvijas Zaļais punkts” 2023.gada pavasarī īsteno vislatvijas konkursu “Es savai videi - PAR ZAĻĀKU LATVIJU", veicinot jauniešu izpratni par to, kā uzlabot vidi, kurā dzīvojam.

Konkurss «PROFESIONĀLIS – VEIKSMĪGU LIDOJUMU!»

Konkurss «PROFESIONĀLIS – VEIKSMĪGU LIDOJUMU!»
01.02.2023

Vislatvijas konkurss “PROFESIONĀLIS 2023” ir karjeras izvēles konkurss, kur iespējams iepazīt un iejusties dažādu profesiju lomās. Konkursa uzdevumi veidoti “Esi Līderis!” sadarbojoties ar AS «Air Baltic Corporation».

Konkurss «Es Lepojos!» ir noslēdzies

28.11.2022

Konkurss “Es Lepojos!” ir noslēdzies. Mēs lepojamies ar tik labiem darbiem.

Konkursa «ES LEPOJOS» pirmā kārta ir noslēgusies!

18.11.2022

Patriotu mēneša ietvaros konkursa “ES LEPOJOS” pirmā kārta ir noslēgusies!

Konkurss «Es Lepojos»

Konkurss «Es Lepojos»
01.11.2022

Patriotu mēnesī no 1. līdz 30. novembrim norit konkurss “ES LEPOJOS” Konkursa mērķis ir Latvijas valstiskuma apziņas veicināšana, lepnumu par Latvijas tautu un patriotisko jūtu stiprināšana, apzinoties mūsu valstī dzīvojošo cilvēku nozīmīgumu un ieguldījumu Latvijas valstiskuma veidošanā. Piedalies konkursā “ES LEPOJOS", iesniedz savu darbu līdz 15.11.2022. un cīnies par vērtīgam balvām.

Konkurss vidusskolēniem “Mārketings”

Konkurss vidusskolēniem “Mārketings”
31.03.2022

Konkurss vidusskolēniem.

Izsludināts konkurss “ES SAVAI SKOLAI”

Izsludināts konkurss “ES SAVAI SKOLAI”
18.01.2022

Pamatskolēn, piesakies konkursam "ES SAVAI SKOLAI" līdz 7.02.2022. "LUMA mācību centrs" sadarbībā ar A/S "Latvijas Zaļais punkts" projekta “Esi Līderis!” ietvaros tā dalībniekiem 2022.gadā īsteno konkursu - pamatskolas 6 -9 klašu grupai -“ES SAVAI SKOLAI” , veicinot skolēnu izpratni par to, kā uzlabot vidi, kurā dzīvojam.

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika