Balvu Valsts ģimnāzija

Balvu Valsts ģimnāzija
  • Dārza iela 2, Balvi, LV-4501.
  • 64522053
  • bpg@parks.lv
  • Mājas lapa
  • Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:Vineta Muzaļevska

Par skolu

Skolēnu un skolotāju rīcībā ir gaišas un mājīgas klašu telpas, datorizēta bibliotēka un lasītava, 2 datorklases, moderni aprīkoti dabaszinātņu kabineti, sakārtota sporta bāze. Ir psihologs, sociālais pedagogs, darbojas atbalsta grupa. Atmiņās veldzēties var ģimnāzijas muzejā, kā arī absolventu istabā. Skolā strādā pieredzējuši un kvalificēti pedagogi, kuru sniegtās zināšanas nodrošina labus rezultātus, iestājoties augstākajās mācību iestādēs. Sadarbībā ar LR AM skolēni apgūst jaunsardzes programmu. Tradicionālie pasākumi: Zinību diena Proģimnāzistu pasākums Vecāku dienas Ziemassvētku pasākums Valentīndienas pasākums Žetonu vakars Pulciņu atskaites koncerts – izstāde Skan skolas zvans!

Izglītības programmas

  • Pamatizglītības otrā posma programma (programmas kods 2301 1111),
  • Vispārējās vidējās izglītības programma (programmas kods 3101 6011).

Uzsākot mācības 10.klasē, iespēja izvēlēties starp trīs mācību kursu komplektiem:

  1. – inženierzinātņu un uzņēmējdarbības kursu komplekts,
  2. – jurisprudences, kultūras un izklaides kursu komplekts,
  3. – vides zinātņu un medicīnas kursu komplekts.

Koordinatore

Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:

Vineta Muzaļevska

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika