Malienas pamatskola

Malienas pamatskola

Par skolu

Malienas pamatskola jau 145 gadus nodrošina pagasta un tuvākās apkārtnes bērnus ar kvalitatīvu, konkurētspējīgu, pieejamu izglītību. Ar tradīcijām un vēsturi bagāta skola. Saglabājot skolas senatnīgumu, skola nemitīgi attīstās, atrodas ciešā mijiedarbībā ar apkārtējo sabiedrību, nes atbildību par pagasta attīstību tuvākajā un tālākajā nākotnē.

Izglītības programmas

  • pamatizglītības programmu,
  • profesionāli orientēto pamatizglītības programmu ar padziļinātu mājturības apguvi,
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem,
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem

Koordinatore

Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:

Ieva Baltā Pilsētniece

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika