Dzelzavas pamatskola

Dzelzavas pamatskola
  • Dzelzavas pils, Dzelzava, Dzelzavas pagasts, Madonas novads, LV-4873
  • 26130697
  • dzelzsk@madona.lv
  • Mājas lapa
  • Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:Maruta Pēča

Par skolu

Ja brauciet pa šoseju Madona – Gulbene no Madonas puses, pie ceļa zīmes “Dzelzava” griezieties pa labi.

Tad simtgadīgu ozolu alejas galā, kur izšķiras divi ceļi: pa labi – Lubāna, pa kreisi – Gulbene, skursteņus debesīs slējusi, lepni stāv Dzelzavas pils. Nē, tur nestaigā dāmas ar stīpotām kleitām un kungi melnās frakās, drīzāk jau jaunieši džinsu jakās, jo tā ir Dzelzavas pamatskola.

Koordinatore

Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:

Maruta Pēča

Koordinatore

Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:

Valentīne Pamše

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika