Rāmuļu pamatskola

Rāmuļu pamatskola

Izglītības programmas

  • Pamatizglītības programma (kods 21011111)
  • Pirmsskolas izglītības  programmu (kods: 0001 11 11)
  • Speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (kods 21015811);
  • Pamatizglītības 2. posma (7. – 9. kl.) programma (kods 23011113)

Skolas aktivitātes

Skola realizē dažādas programmas, arī tālmācību, un popularizē latviešu tautas tradīcijas. Skolā darbojas tautisko deju ansamblis, kas piedalās dažādās skatēs un konkursos. Dejo gan zēni, gan meitenes no 1. līdz 9. klasei. Apgūstam fakultatīvi vācu valodu, dziedam un nodarbojamies ar sportu.  Skolai ir arī ekoskolas statuss. Esam aktīvi dažādās jomās.

Koordinatore

Projekta "Esi Līderis!" skolotāja:

Inga Andersone

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika