Konkurss «Pagātnes spēks, šodienas drošībai!»

Konkurss «Pagātnes spēks, šodienas drošībai!»
20.10.2023

Patriotu mēnesis jau tuvu! "Esi Līderis!" sadarbībā ar Latvijas Kara muzeju organizē konkursu «Pagātnes spēks, šodienas drošībai!»

«Open door» 2023 jau klāt – Paplašini savu redzes loku un gūsti jaunu pieredzi!

«Open door» 2023 jau klāt – Paplašini savu redzes loku un gūsti jaunu pieredzi!
27.09.2023

Esi sveicināts "Esi Līderis" organizētajā pasākumā "Open door"! Ja esi devīto, desmito vai vienpadsmito klašu skolēns vai skolniece, tad šis pasākums ir domāts tieši tev. "Open door" dos Tev iespēju satikt dažādus profesionāļus un interesantus cilvēkus, kuri ir gatavi dalīties ar savu bagāto pieredzi, idejām un iedvesmu.

Konkurss «Es savai videi – PAR ZAĻĀKU LATVIJU»

Konkurss «Es savai videi – PAR ZAĻĀKU LATVIJU»
20.03.2023

“Esi Līderis!" sadarbībā ar A/S “Latvijas Zaļais punkts” 2023.gada pavasarī īsteno vislatvijas konkursu “Es savai videi - PAR ZAĻĀKU LATVIJU", veicinot jauniešu izpratni par to, kā uzlabot vidi, kurā dzīvojam.

Konkurss «PROFESIONĀLIS – VEIKSMĪGU LIDOJUMU!»

Konkurss «PROFESIONĀLIS – VEIKSMĪGU LIDOJUMU!»
01.02.2023

Vislatvijas konkurss “PROFESIONĀLIS 2023” ir karjeras izvēles konkurss, kur iespējams iepazīt un iejusties dažādu profesiju lomās. Konkursa uzdevumi veidoti “Esi Līderis!” sadarbojoties ar AS «Air Baltic Corporation».

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika