«Open door» 2023 jau klāt – Paplašini savu redzes loku un gūsti jaunu pieredzi!

27.09.2023
«Open door» 2023 jau klāt – Paplašini savu redzes loku un gūsti jaunu pieredzi!

Esi sveicināts “Esi Līderis” organizētajā pasākumā “Open door”! Ja esi devīto, desmito vai vienpadsmito klašu skolēns vai skolniece, tad šis pasākums ir domāts tieši tev. “Open door” dos Tev iespēja satikt dažādus profesionāļus un interesantus cilvēkus, kuri ir gatavi dalīties ar savu bagāto pieredzi, idejām un iedvesmu.

Pasākuma mērķis

“Open door” ir lieliska iespēja paplašināt savu redzes loku un iepazīties ar dažādām profesijām, kas varētu Tevi interesēt nākotnē. Mēs esam sapratuši, ka dažreiz ceļš uz savu nākotnes mērķi var būt neskaidrs, un tāpēc mēs vēlamies piedāvāt tev iespēju satikt tos, kuri jau ir mērojuši šo ceļu.

Ko gaidīt?

Pasākuma laikā tev būs iespēja uzzināt, kā paralēli mācībām Tu vari apgūt jaunas zināšanas, ka arī tikties un sarunāties ar jaudīgiem profesionāļiem no dažādām nozarēm – sākot no uzņēmējiem un zinātniekiem līdz radošiem māksliniekiem un tehnoloģiju ekspertiem. Viņi dalīsies ar savu dzīves stāstu, pieredzi un ieguldījumu, kas veicinājis viņu attīstību un panākumus. Tas ir brīdis, kad tu vari uzdot jautājumus, iegūt padomus un iedvesmu tieši no viņiem.

Kā piedalīties?

“Open door” notiks katru septembra un oktobra trešdienu, sākums pl. 16.00. Norises vieta ZOOM: https://ej.uz/Esi_lideris_open_door_2023.

Lai saņemtu jaunumus par “Open door” jaunajiem viesiem seko mums IG @esi_lideris vai piesakies mūsu mājas lapā www.esilideris.lv/kontakti/skolenu-pieteikumu-anketa . Reģistrējoties, Tu nodrošini sev vietu šajā pasākumā, kurā tev būs iespēja uzzināt to, kas ir vērtīgs dzīvē, kā arī sajust dažādās iespējas, kas sagaida tevi nākotnē.

Iesaisties

“Esi Līderis” uzskata, ka katrs jaunietis ir potenciāls līderis savā dzīvē. “Open door” pasākums ir viena no mūsu iniciatīvām, kas veicina jauniešu izaugsmi un attīstību, sniedzot iespēju iepazīt dažādus ceļu un izvēles, kas var virzīt Tevi uz veiksmēm un panākumiem.

Sazinies ar mums

Ja ir jautājumi par pasākumu “Open door” vai citiem “Esi Līderis” pasākumiem un iniciatīvām, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu info@esilidersi.lv vai zvaniem pa tālruni 28803813.
Pievienojies mums “Open door” pasākumā un atver durvis uz savu nākotni!