Video konkursa “Līderi aug mūsu skolā!” uzvarētāji!

Video konkursa “Līderi aug mūsu skolā!” uzvarētāji!
16.12.2015

Skatītāju balsojumā (ar 814 balsīm) uzvarēja Ludzas pilsētas ģimnāzijas 1. grupa. Žūrijas vērtējumā uzvarēja Auces vidusskola. Apsveicam!!!

Wealth forum

Wealth forum
16.11.2015

27.oktobrī Tallinā apmeklējām "Wealth forum", kur projekta "Esi līderis!" dibinātājs un direktors Jānis Stabiņš tikās ar Kimu Kijosaki ( Kim Kiyosaki ) un Robertu Kijosaki ( Robert Kiyosaki ). Roberts Kijosaki ir galda spēles CASHFLOW radītājs, ar kuras palīdzību iespējams viegli un ātri apgūt naudas plūsmas ceļus mūsdienu finansiālajā pasaulē, tādēļ tika apspriesta iespēja pielietot šo spēli projekta "Esi līderis!" dalībnieku finanšu zināšanu uzlabošanā.

Karjeras meistarklase

Karjeras meistarklase
16.11.2015

Pagājušajā ceturtdienā pie mums norisinājās Karjeras meistarklase jauniešiem, ko vadīja projekta "Esi līderis!" un Bizesa vadības koledžas direktors Jānis Stabiņš. Meistarklases mērķis ir iedrošināt vidusskolēnus un topošos studentus mērķtiecīgai karjeras izvēlei, tādēļ šajā nodarbībā jaunieši uzzināja veiksmīgas karjeras priekšnoteikumus, diskutēja par interesējošiem jautājumiem un dalījās savos nākotnes mērķos. Paldies lielajam apmeklētāju pulciņam, novēlam visu ieceru piepildījumu un veiksmi!

Konkurss “Pašmāju produkts Latvijas simtgadei”

Konkurss “Pašmāju produkts Latvijas simtgadei”
12.11.2015

Piesakies konkursam līdz 6. novembrim. Konkursa dalības noteikumus atradīsi pievienotajā plakātā. Pieteikuma anketu jautā savai skolotājai.

Atskats par pasākumu “Līderu diena – 2015”

Atskats par pasākumu “Līderu diena – 2015”
20.04.2015

Šogad "Līderu diena - 2015" notika nedaudz neierastākā gaisotnē. Lai nodrošinātu Eiropas Savienības Padomes darba pēctecību un veicinātu resursu efektīvāku izmantošanu, katru gadu, kāda no Eiropas Savienības dalībvalstīm veic prezidējošās valsts pienākumus. Kā jau mums zināms, šobrīd tas gods un pienākums ir Latvijai, tāpēc šogad nolēmām jauniešiem dot iespēju viesoties Ministru Kabinetā, iepazīstoties ar Ministru kabineta funkcijām un uzdevumiem, lai labāk izprastu Valsts pārvaldi un tās darbību. Aicinājām jauniešus viesoties pie mums Alberta ielā 13., vienā no skaistākajām un greznākajām vietām Rīgā – Jūgendstila sirdī, un kā pārsteigumu pēc garās, notikumiem bagātās dienas mūsu draugi „Can Can Pizza” sagādāja gardas picas.

Noslēdzies biznesa spēļu konkurss „Ceļš uz bagātību 2015!

Noslēdzies biznesa spēļu konkurss „Ceļš uz bagātību 2015!
06.04.2015

Ir noslēdzies biznesa spēļu konkursa ”Ceļš uz bagātību” finālsacensības, kuras tika organizētas sadarbībā ar A/S „Laima”. Piedaloties konkursā jauniešiem bija iespēja izspēlēt biznesa spēli „Šokolādes saldējums”, iegūstot jaunas zināšanas un praktiskas iemaņas ieguldījumu veikšanā un izmantošanā, ražošanas stratēģijas izveidē,mārketinga pamatprincipus reklāmas izstrādē, riska analīzē - uzskatāmi redzēt un izprast pieļautās kļūdas, izvērtēt kļūdu sekas, kurām reālajā dzīvē ir neatgriezenisks raksturs.

Biznesa spēles “Ceļš uz bagātību” pusfināla uzvarētāji

Biznesa spēles “Ceļš uz bagātību” pusfināla uzvarētāji
06.03.2015

Ir noslēdzies biznesa spēļu konkursa ”Ceļš uz bagātību” pusfināla sacensības, kuras tika organizētas dažādos Latvijas reģionos. Pusfināla sacensības notika: 2. martā, Rēzeknē, Rēzeknes pašvaldībā, 4. martā Cēsīs, Vidzemes koncertzālē "Cēsis" un 5. martā Kuldīgā, Kuldīgas Mākslas namā.

Engures vidusskolā radoša pieeja lietišķās etiķetes apgūšanai!

Engures vidusskolā radoša pieeja lietišķās etiķetes apgūšanai!
09.02.2015

Engures vidusskolas jaunieši lietišķo etiķeti apgūst radoši un praktiski! Šā gada 16. janvārī “Lietišķās etiķetes” priekšmeta ietvaros notika praktiskā nodarbība Engures novada uzņēmējas Aijas Rudovskas kafejnīcā “Apsīte”.