Atskats par pasākumu “Līderu diena – 2015”

20.04.2015
Atskats par pasākumu “Līderu diena – 2015”

Šogad “Līderu diena – 2015” notika nedaudz neierastākā gaisotnē.

Lai nodrošinātu Eiropas Savienības Padomes darba pēctecību un veicinātu resursu efektīvāku izmantošanu, katru gadu, kāda no Eiropas Savienības dalībvalstīm veic prezidējošās valsts pienākumus. Kā jau mums zināms, šobrīd tas gods un pienākums ir Latvijai, tāpēc šogad nolēmām jauniešiem dot iespēju viesoties Ministru Kabinetā, iepazīstoties ar Ministru kabineta funkcijām un uzdevumiem, lai labāk izprastu Valsts pārvaldi un tās darbību.

Aicinājām jauniešus viesoties pie mums Alberta ielā 13., vienā no skaistākajām un greznākajām vietām Rīgā – Jūgendstila sirdī, un kā pārsteigumu pēc garās, notikumiem bagātās dienas mūsu draugi „Can Can Pizza” sagādāja gardas picas.

„Līderu diena – 2015” ietvaros notiks konkursa „Es savai videi” finālsacensības. Kā arī tiks apbalvoti un godināti konkursu „Stilīgākais direktora selfijs 2014”, „Līderis ģimenē, klasē, skolā vai valstī! uzvarētāji un  paziņoti „Līdera Lielās balvas” ieguvēji.

Līdera Lielās balvas konkurss izvērtās sīvā un spraigā gaisotnē– par galveno balvu – bezmaksas radošu, neparastu, notikumiem un piedzīvojumiem bagātu pārsteiguma ceļojumu cīnījās daudzi projekta dalībnieki, kas piedalījās piedāvātajās projekta „Esi līderis!” aktivitātēs.

Līdera Lielo balvu ieguva:

Tilžas vidusskolas audzēkne:

 • Aira Zelča
 • skolotāja Iveta Kuģeniece

Aloja Ausekļa vidusskolas audzēknis:

 • Edgars Roļskijs
 • skolotāja Dace Vilne

Apsveicam uzvarētājus un paldies Jums par ieguldīto darbu un fantastiskajiem rezultātiem!

Arī šogad pasākuma „Līderu diena 2015” ietvaros norisinājās konkursa “Es savai videi” finālsacensības. Ik gadu konkursa popularitāte pieaug, bet tikai dažām komandām izdodas mērķtiecīgi realizēt savus iecerētos projektus un nonākt līdz finālam. Šogad žūrijas darbs nebūt nebija no tiem vieglākajiem, komandas bija realizējušas projektus ar mērķi padarīt krāsaināku, interesantāku un sakoptāku vidi sev apkārt. Varējām sajust, ka projekti bija izsapņoti, izloloti un veikti ieguldot savu brīvo laiku un enerģiju, veicot labdarību un ieguldījumu sabiedrības labklājībā. Mums ir patiesi liels prieks par jūsu fantastisko veikumu un darbu!

Apsveicam konkursa “Es savai videi” uzvarētājus:

1.vieta

Tilžas vidusskolas komanda „Rozā šarms” – Marita Elste, Madara Laupace un Alise Ločmele ar projektu: „Otrā dzīve
Gūtā atziņa : „Ja Tu domā, ka vari un, ja Tu domā, ka nevari – Tev ir taisnība!”

2.vieta

Tilžas vidusskolas komanda „SIA” – Aira Zelča, Sandija Aleksandrova un Intars Ločmelis ar projektu: EKO

Gūtā atziņa : „Apziņa, ka par paveikto darbu ir gandarīti arī citi, kas mūsu darbu novērtē un lūdz praktiskus padomus oriģinālu ideju gūšanai, ir pats lieliskākais atalgojums mums!”

3.vieta

Nautrēnu vidusskolas komanda “ Čaijs ar Pīnu “– Elvita Kotāne, Kristīne Laizāne un Artūrs Trimalnieks ar projektu:Ekoloģiskās rotaļlietas un sēžam spilveni bērnistabai”. 
Gūtā atziņa: „Svarīgi ir darbu darīt ar mīlestību, tad par rezultātu būs divkāršs prieks!”

Atzinība:

 • Alojas Ausekļa vidusskolas komanda  „Lauku zēni”  – Edgars Roļskijs,Valters Rauls Roļskijs,Mārtiņš Elsiņš,un Rūdis Bīviņš  ar projektu „Vides sajūta tavā rokā”
 • Nīcas vidusskolas komanda MUSIC BROS” – Sabīne Pūķe, Sintija Anda Tauvēna un Amanda Ķūse ar projektu: festivāls „Nīca skan” 
 • Priekules vidusskolas komanda „SEMS” – Elza Līga Strēle, Kristers Andersons, Dans Rozentāls un Paula Bartaševiča ar projektu „Krēslu izgatavošana”
 • Riebiņu vidusskolas komanda „Dārgumu meklētāji” –  Elīna Cakule un Margarita Zabalujeva ar projektu „Putnu būrīšu izgatavošana”

Liels paldies visām komandām – jūs ieguldījums ir fantastisks!

Paldies skolotājiem:

 • Dacei Vilnei (Alojas Ausekļa vidusskola);
 • Ivetai Kuģeniecei (Tilžas vidusskola);
 • Ingūnai Ludboržai (Nautrēnu vidusskola);
 • Agitai Mačei (Nīcas vidusskola);
 • Guntai Kuzminai (Priekules vidusskola);
 • Sandrai Eidukai (Riebiņu vidusskola)

Paldies vecākiem un visiem, kas atbalstīja un piedalījās projektu realizēšanā!

Un liels paldies mūsu draugiem – “Can Can Pizza” par gardajām pusdienām!!