Galerija: Parlamenta tikšanās Rīgā

Jauno 2019.gadu iesākām un skolēnu brīvlaiku noslēdzām ar Projekta “Esi Līderis!” parlamentāriešu tikšanos Rīgā, kur mūs laipni uzņēma LU Dabas mājā.

Pēc jauniešu izrādītās intereses, uz tikšanos bija uzaicināts arī Projekta “Esi Līderis!” absolvents Reinis Atrimovičs, kas nu jau ir veiksmīgi nodibinājis savu uzņēmumu “Mītavas Čiekurs” un varēja dalīties pieredzē- veiksmēs un neveiksmēs, kas jāpārvar, ceļā uz panākumiem.

Lieliskā piedzīvojumā cauri fakultātēm mūs izveda gidi, kas parādīja iespējas, izvēloties izglītoties šajā augstskolā.

Dienas noslēgumā pārrunājām arī svarīgākās un aktuālās tēmas, mūsu darbības attīstīšanai. Priecājamies, ka parlamentā darbojas tik aktīvi jaunieši, kas vēlās iesaistīties piedāvātajās aktivitātēs.

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika