Skolēnu parlaments 2018-2019

Sākot ar 2018/2019. mācību gadu Projekts “Esi Līderis!” ir izveidojis skolēnu parlamentu.

Projekta “Esi Līderis” Skolēnu parlaments ir uz demokrātijas un brīvas izvēles principiem veidota institūcija. Parlamenta sastāvā ir Projekta dalībnieki – no katras skolas izvirzīts pārstāvis/ pārstāvji, Parlamenta prezidents un viceprezidents, ko ir ievēlējuši pārējie parlamentārieši.

Projekta “Esi Līderis” Skolēnu parlamenta dalībnieku pamatuzdevumi un tiesības ir:

  • Piedalīties Projekta dalībnieku interešu un vajadzību izpētē un analizēšanā, izstrādāt priekšlikumus Projekta kvalitātes uzlabošanai.
  • Veicināt Projekta dalībnieku savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu savas skolas un citu Projekta dalībskolu ietvaros, veicināt jauniešu sadarbību ar pašvaldību.
  • Līdzdarboties Projekta organizēto pasākumu plānošanā un īstenošanā.
  • Izplatīt informāciju par jauniešiem, Projekta ietvaros, piedāvātajām iespējām.

Parlamenta prezidents

M
Marks Vāle

Marks Vāle

Mazsalacas vidusskola »

Esmu Marks Vāle, mācos Mazsalacas vidusskolas 11. klasē. Brīvajā laikā nodarbojos ar fimēšanu un fotogrāfēšanu.

Parlamenta viceprezidents

R
Roberts Šīmanis

Roberts Šīmanis

Nīcas vidusskola »

Mani sauc Roberts Šīmanis. Un es esmu vis<īpašības vārds> cilvēks pasaulē. Apkārtējai pasaulei es esmu parasts skolnieks, bet ar saviem draugiem no visas pasaules, es radu satriecošas idejas un realizēju tās.

A
Airita Pulkstene

Airita Pulkstene

Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola »

Mani sauc Airita Pulkstene, mācos 10.klasē. Patīk iesaistīties dažādos konkursos, skolas aktivitātēs un koncertos. Ar lielāko prieku dziedu un spēlēju klavieres.

Alise Ažēna

Alise Ažēna

Elejas vidusskola »

Esmu Alise Ažēna no Jelgavas novada, mācos Elejas visusskolas 12.klasē. Esmu ļoti komunikabla, draudzīga, saprotoša un vienkārša persona. Aizraujos ar gleznošanu un tautas dejām. Mīlu apmeklēt kultūras pasākumus, kā arī baudīt saulrietus, tēju un labas grāmatas.

Amanda Prokopoviča

Amanda Prokopoviča

»

Mani sauc Amanda Prokopoviča, mācos Špoģu vidusskolas 9.a klasē. Pēc rakstura esmu mērķtiecīga un komunikabla. Šovasar absolvēju mūzikas skolu, klavierspēlē. Kā arī, dievinu visu, kas saistīts ar sportu, un vēl viens no maniem hobijiem ir tautas dejas.

Ance Cirša

Ance Cirša

Mazsalacas vidusskola »

Mani sauc Ance Cirša. Es mācos Mazsalacas vidusskolas 10. klasē. Interesējos par mūziku, globālu problēmu novēršanu, cilvēku un dzīvnieku tiesībām. Esmu atraktīva un vienmēr priecājos par jaunām iespējām. :)

Ance Eimane

Ance Eimane

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola »

Esmu Ance Eimane, mācos Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā un mani vienmēr atradīsiet deju solī gan uz skatuves, gan dzīvē.

Anna Landorfa

Anna Landorfa

Elejas vidusskola »

Mani sauc Anna Landorfa. Mācos Elejas vidusskolas 12. klasē. Esmu ļoti sabiedriska un komunikabla, draudzīga meitene. Brīvajā laikā es spēlēju teātri, ceļoju, rakstu kādus stāstus vai dzejoļus. Patīk būt radošai.

Anna Veisa

Anna Veisa

Elejas vidusskola »

Es esmu Anna Veisa. Es mācos Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijā 11.v. klasē, neskatoties uz to, es piedalos projektā “Esi Līderis” kā no Elejas vidusskolas. Paralēli skolai, es brīvajā laikā nodarbojos ar sevis pilnveidošanu, man nepatīk neko nedarīt, tādēļ es pēc skolas dodos uz debašu pulciņu, kuru uzsāku tikai šogad un tas ir ļoti aizraujoši, kā arī skolas radio, kur viss vēl top. Es arī dodos pēc stundām uz neformālās izglītības programmu “PilveidojiES”. Viena no lielākajām avantūrām bija, kad piedāvāju vēstures skolotājai pieteikties “LTV” piedāvātajam konkursam “Vēstures skolotājs” un skolotāja piekrita, tā bija neaizmirstama pieredze. Viens no maniem mērķiem/bailēm ir nolēkt ar gumiju, ko es noteikti izdarīšu savā dzimšanas dienā. Mani ļoti aizrauj mūzika un pasākumu vadīšana, ko esmu darījusi iepriekš, tā ir liela atbildība, uztraukums un prieka sajūtas vienā kokteilī. Projekts “Esi Līderis” ļauj jauniešiem domāt bez jumta, kas ir kolosāli, jo to var pārvērst realitātē. Es ieteiktu katram jaunietim pamēģināt, ko jaunu priekš sevis, jauniešiem viss ir nolikts kā uz augļu paplātes un tikai no katra ir atkarīgs, cik katrs paņems.

Annija Grasmane

Annija Grasmane

Ata Kronvalda Durbes pamatskola »

Mani sauc Annija Terēze. Man ir 15gadi. Mācos Ata Kronvalda Durbes pamtskolā.Man patīk spēlēt ģitāru un fotogrāfēt. Ļoti patīk slidot un peldēt, gatavot ēst. Mīļakais priekšmets skolā ir ģeogrāfija un mājturība.

Artūrs Vecbaštiks

Artūrs Vecbaštiks

Nīcas vidusskola »

Esmu atraktīvs, jautrs un vienkārši foršs jaunietis ar idejām un raksturu tās īstenot. Esmu īsts sportists, jau kops 2011. gada nodarbojos ar vieglatlētiku un esmu Latvijas izlases sastāvā. Skolā ļoti aktīvi darbojos skolēnu valdē, esmu ticis ievēlēts arī par skolas prezidentu, pirms tam biju preizdenta kreisā roka un šogad esmu labā roka, esmu atvērts pilnīgi visam, kur var gūt labu pieredzi un man ļoti patīk piedzīvojumi, bet tiem es nevaru.

D
Daniels Krūze

Daniels Krūze

Suntažu vidusskola »

Mani sauc Daniels Krūze, esmu no Suntažu vidusskolas. Patīk iesaistīties dažādos konkursos un projektos. Ļoti aktīvi sportoju, piedalos skolas pašpārvaldē.

Džeina Viskova

Džeina Viskova

Cesvaines vidusskola »

Mani sauc Džeina. Mācos Cesvaines vidusskolas 11.klasē.Brīvajā laikā man patīk rakstīt dzeju. Labprāt ceļoju,iepazīstu jaunas vietas,cilvēkus un gūstu jaunu pieredzi.Jautra,komunikabla,atraktīva,draudzīga,bet reizēm arī klusa un kautrīga.

E
Edgars Kovaļskis

Edgars Kovaļskis

Nīcas vidusskola »

Mācos Nīcas vidusskolas 11.klasē. Esmu jautrs,radošs,ar vēlmi pierādīt sevi. Atzīmes varbūt nav tās labākās,bet uzskatu,ka tas nav galvenais. Ļoti liela nozīme,cik cilvēks ir radošs. Bet visspilgtāk var mani raksturot kā Sportistu. Ļoti nopietni nodarbojos ar futbolu un ceru ar to ko savā dzīvē sasniegt. Patīk iesaistīties sevis attīstošos kursos un mācībās.

Elizabete Bergmane

Elizabete Bergmane

»

Es esmu Elizabete. Man ir 15 gadi un mācos Svētes pamatskolas 9.klasē. Man patīk spēlēt ğitāru. Es nodarbojos ar kapoeiru.

Elīza Skrupska

Elīza Skrupska

Vaboles vidusskola »

Mācos Daugavpils novada Vaboles vidusskolas 11.klasē. Darbojos skolēnu pašpārvaldē un Eiropas klubā. Dejoju jauniešu deju kolektīvā “Aisma” un biju 2018.gada Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku dalībniece.

Emīls Dakša

Emīls Dakša

Stalbes pamatskola »

Emīls Dakša, viduvējība, patīk basketbols.

Endija Elizabete Ernstsone

Endija Elizabete Ernstsone

»

Mani sauc Endija Elizabete Ernstsone. Mācos Garozas pamatskolā, 9.klasē. Es nebaidos kļūdīties, tāpēc aizraujos ar visu, kas tiek piedāvāts. Patīk strādāt gan komandā gan vienatnē. Ļoti priecājos, ja izdodas kādu iedvesmot, uzdrošināt vai vienkārši palīdzēt. Brīvajā laikā aizraujos ar teātri, volejbolu, dejošanu un dziedāšanu. Mans mērķis ir būt līderim, nevis bosam.

Eva Ūbele

Eva Ūbele

Cesvaines vidusskola »

Eva Ūbele, Cesvaines vidusskolas 12.klases skolniece, Cesvaines pilsētas kora otrais soprāns, vieglatlēte, folkloras kopas dalībniece un galu galā jauniete, kas vēl meklē sevi. Darbojas skolēnu pašpārvaldē. Ikdienā diezgan jautra, komunikabla meitene, kas mīl pajokot par visu, taču atbilstošos brīžos spēj būt pati nopietnība.

Evelīna Jansone

Evelīna Jansone

Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola »

Mani sauc Evelīna Jansone un mācos Grobiņas ģimnāzijas 8. klasē. Aktīvi piedalos dažādos konkursos, projektos un aktivitātēs. Šobrīd darbojos gan ''Erasmus+'' apmaiņas projektā, gan ''Esi Līderis'' projektā un parlamentā. Ikdienā nodarbojos ar volejbolu un gatavojos olimpiādēm un konkursiem. Esmu Grobiņas ģimnāzijas Skolēnu domē un citās skolas aktivitātēs. Man ļoti svarīgas ir arī atzīmes skolas mācību priekšmetos, tāpēc cenšos visu apvienot. Ļoti priecājos par iespēju darboties parlamentā. :)

H
Helēna Anna Bunka

Helēna Anna Bunka

Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola »

Esmu 10. klases skolniece, kas projektā "Esi līderis!" piedalās 2. gadu. Iesaistos dažādas skolas un projekta veidotajās aktivitātēs. Vienmēr mēģinu visu izdarīt rūpīgi un precīzi.

I
Inguss Sutins

Inguss Sutins

»

Es esmu Inguss Sutins, mācos Kaunatas vidusskolas 11.a klasē. 8 gadus mācījos klavierspēli, un pabeidzu Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolu. Spēlēju akordeonu folkloras kopā “Rāznaviņa” un dejoju tautu dejas. Mācos no pasaules veiksmīgākajiem un ietekmīgākajiem cilvēkiem, lasot grāmatas, klausoties audio ierakstus un apmeklējot seminārus. Mani interesē jaunākās tehnoloģijas un elektronika.

J
Jana Dzene

Jana Dzene

»

Mani sauc Jana Dzene. Es mācos 8.klasē. Man ir 14 gadi. Man padodas angļu valoda un bioloģija, arī sports. Man patīk ceļot.

Jeļizaveta Haindrava

Jeļizaveta Haindrava

Ludzas pilsētas ģimnāzija »

Mana dzimta pilsēta ir Ludza, esmu Sabiedriski aktīva. Patīk piedalīties dažādās aktivitātēs. Spēju viegli komunicēt ar cilvēkiem un iejusties kompānijās. Nodarbojos ar sportu. Patīk Lasīt grāmatas. Pēc iespējas cenšos pavadīt brīvo laiku aktīvi.

K
Karīna Soldatova

Karīna Soldatova

»

Mani sauc Karīna. Mācos Garozas pamatskolā. Esmu dzīvespriecīga, jautra un vienkārša. Man patīk atrasties draugu lokā un smieties. Jūtos ļoti gandarīta kad padaru kādu darbu. Vēlos ar projektu "Esi līderis" palīdzību apgūt un iepazīt ko jaunu.

Kaspars Pakulis

Kaspars Pakulis

Smiltenes vidusskola »

Mani sauc Kaspara Pakulis. Mācos 11. klasē Smiltenes Vidusskolā. Esmu no Smiltenes. Brīvajā laikā dejoju TDK “Buki”. Dejoju jau 13. gadu. Spēlēju arī teātri Smiltenes Tautas teātrī. Labprāt pavadu laiku pie dabas, braucot ar velosipēdu. Aktīvi darbojos arī skolas pašpārvaldē. Man patīk veidot un vadīt pasākumus.

Krista Paula Gobiņa

Krista Paula Gobiņa

Mazsalacas vidusskola »

Mani sauc Krista Paula Gobiņa, dzīvoju Mazsalacā, mācos Mazsalacas vidusskolas 11. klasē. Aktīvi piedalos skolas pasākumos, darbojos skolas pašpārvaldē. Sekoju līdzi jaunākajiem notikumiem, izmantoju sociālos tīklus. Uzskatu sevi par feministi, jo domāju, ka abiem dzimumiem pienākas vienādas tiesības. Esmu arī optimiste - kāpēc teikt ''nē'', ja var teikt ''jā"? No mana skata punkta glāze ir pa pusei pilna

Kristers Kreimanis

Kristers Kreimanis

Valles pamatskola »

Mani sauc Kristers. Mācos 7.klasē. Nodarbojos ar volejbolu un projektu "Esi līderis".

Kristīne Zelča

Kristīne Zelča

Tilžas vidusskola »

Raksturoju sevi kā sportisku,enerģisku,draudzīgu, bet mazliet kautrīgu meiteni. Patīk dejot un piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs. Patīk pieņemt izaicinājumus un izmēģināt kaut ko jaunu.

L
Lilita Ķikure

Lilita Ķikure

Valles pamatskola »

Esmu no Vecumnieku novada, Valles pagasta, Valles vidusskolas. Mācos 8.klasē. Nodarbojos ar sportu. Mīļākais sporta pulciņš Volejbols, ar volejbolu nodarbojos katru dienu. Esi Līderis pieteicos, jo vēlos uzzināt, kas būšu nākotnē un ļoti labi palīdz mācībās. Šis projekts man attīsta domāšanu un tālāko nākotnes dzīvi. Skolā piedalos visos karjeras pasākumos kas vien var notikt.

Luīze Beķere

Luīze Beķere

»

Esmu Luīze Beķere, parlamenta prezidente Mežinieku pamatskolā. Manuprāt, esmu ļoti atsaucīga, izpalīdzīga un diezgan aktīva - šogad pārspēju pati sevi un nogāju 55 kilometru garu ekspedīciju. Patīk sadarboties ar maziem bērniem, mīlu suņus un kaķus, kā arī priecājos par jauniegūto pieredzi un draugiem.

P
Paula Galauska

Paula Galauska

Suntažu vidusskola »

Mani sauc Paula Galauska un es mācos Suntažu vidusskolas 10.klasē. Brīvo laiku pavadu darbojoties drāmas pulciņā, dziedot skolas korī, fotografējot un rediģējot bildes. Esmu ļoti komunikabls un atklāts cilvēks, tāpēc bez jebkāda stresa spēju atrast kādu, ar ko aprunāties, lai kur arī atrastos.

Paula Šumina

Paula Šumina

Griķu pamatskola »

Esmu ļoti sabiedriska, neatlaidīga un aktīva jauniete. Mēģinu ieklausīties citos, un izpaust arī savas domas. Cenšos iesaistīties visur, kur tiek dota iespēja.

R
Rebeka Ločmele

Rebeka Ločmele

Tilžas vidusskola »

Tilžas vidusskolas 12.klases skolniece. Skolā mīļākie priekšmeti ir Matemātika, Ķīmija un Angļu valoda. Brīvajā laikā spēlēju šahu, kā arī spēlēju teātri. Skolā aktīvi vadu skolēnu pašpārvaldi. Mīļākais dzīvnieks ir pingvīns, jo…. tam pat nevajag paskaidrojumu viņi ir mīlīgākie dzīvnieki pasaulē. :)

Roberts Šīmanis

Roberts Šīmanis

Nīcas vidusskola »

Mani sauc Roberts Šīmanis. Un es esmu vis<īpašības vārds> cilvēks pasaulē. Apkārtējai pasaulei es esmu parasts skolnieks, bet ar saviem draugiem no visas pasaules, es radu satriecošas idejas un realizēju tās.

Rēzija Šķestere

Rēzija Šķestere

Straupes pamatskola »

Mani sauc Rēzija. Es mācos Straupes pamatskolas 7. klasē. Brīvo laiku pavadu ar draugeem vai skatos seriālus un filmas. Ārpus mācībām es dejoju tautiskās un mūsdienu dejas. Man ļoti patīk zīmēt un dziedāt. Es labprāt piedalos ārpusskolas konkursos un pasākumos, kur varu pavadīt labi laiku un iegūt jaunas zināšanas.

Rūta Bucika

Rūta Bucika

Ata Kronvalda Durbes pamatskola »

Gribētos teikt, ka esmu aktīva dažādos projektos un pasākumos, visu patīk pamēģināt. Slikti ir tas, ka visus darbus vienmēr atstāju uz pēdējo brīdi.

S
Sabīne Cimuška

Sabīne Cimuška

Cesvaines vidusskola »

Mani sauc Sabīne. Es mācos Cesvaines vidusskolas 9B klasē. Es mācos teicami un izcili. Man patīk gleznot un spēlēt klavieres. Šajā projektā iesaistījos, jo vēlējos izmēģināt ko jaunu un projektā vienmēr ir kaut kas jauns.

Sanita Bičuša

Sanita Bičuša

Private: Augstkalnes vidusskola »

Mani sauc Sanita. Es spēlēju akordeonu un man patīk likt kubiku rubiku.

T
Tomass Turlajs

Tomass Turlajs

Straupes pamatskola »

Mani sauc Tomass. Es mācos Straupes pamatskolā, 8. klasē. Man patīk spēlēt ģitāru un nodarboties ar sportu.

Tīna Elīza Ancāne

Tīna Elīza Ancāne

Suntažu vidusskola »

Mācos Suntažu vidusskolā, aktīvi darbojos skolēnu pašpārvaldē, patīk rakstīt, vadīt pasākumus, iepazīt jaunus cilvēkus, kā arī dejot tautas dejas, kas ir mans lielākais prieks kopš bērna kājas. Sevi uzskatu par cilvēku, ar kuru ir viegli komunicēt un man svarīgi ir iederēties jebkurā kolektīvā, kur esmu, un vienmēr daru tā, lai arī citiem ir šī sajūta.

U
Una Monika Granta

Una Monika Granta

»

Mani sauc Una Monika Granta, es mācos Svētes Pamatskolas 9. klasē. Mana aizraušanās ir teātris, esmu iesaistījusies divos teātra pulciņos.

V
Vairis Štāls

Vairis Štāls

Private: Rugāju novada vidusskola »

Mani sauc Vairis Štāls. Es esmu no Rugāju novada vidusskolas. Man patīk sports un programmēšanas pulciņš.