Konkurss vidusskolēniem “Neesi boss- esi līderis”

05.11.2018
Konkurss vidusskolēniem “Neesi boss- esi līderis”

Darba vidē priekšnieku mēs bieži dēvējam par bosu. Ja Tev šobrīd būtu iespēja iejusties kāda uzņēmuma darbinieka ādā, Tu noteikti pamanītu, ka ne visi Bosi ir Līderi un ne visi Līderi ir Bosi. Bet ko varētu darīt lietas labā, lai visi darbinieki būtu laimīgi? Atrodi savu sapņa darba komandu un veido izzinošu un pamācošu video, kā Bosam kļūt par labu Līderi.

Norises laiks: 2018.gada 5.-30.novembris

Konkursa noteikumi:

 1. Konkursā var piedalīties visi programmā “Uzņēmējdarbības pamati” iesaistītie skolēni, veidojot darbus individuāli vai komandā līdz 3 skolēniem.
 2. Konkursa izveidotais video materiāls un word dokumenta pielikums jāiesūta elektroniskā veidā uz e-pastu: info@esilideris.lv līdz 2018.gada 16.novembrim.
  • E-pasta tematā norādot: konkurss “Neesi Boss – Esi Līderis!”, komandas nosaukums, skola.
  • Lūdzam vēstules tekstā norādīt darba autoru vārdus, uzvārdus, komandas nosaukumu un klasi.

Konkursa uzdevumi:

 1. 1. Radi individuāli vai komandā pamācošu un izzinošu video, kuru noskatoties, uzreiz ir saprotams vēstījums – Kā Bosam kļūt par labu Līderi.
 2. 2. Izveidotais video nedrīkst pārsniegt 10 minūtes.
 3. 3. Izveidojot video materiālu, veido pielikumu – īsu aprakstu (anotāciju) par video scenārija saturu word formātā.

Konkursa darbu vērtēšana:

Konkursa izvērtēšana notiek divās daļās:

 1. Žūrija vērtēs uzdevuma izpildi un idejas oriģinalitāti, nosakot labākos video.
 2. Labākais video pēc skatītāju balsojuma tiks noteikts ar facebook.com ieteikumu palīdzību. Noslēdzoties konkursa balsošanai, uzvarētājs būs autors ar lielāko facebook.com „man patīk” vai  “like” skaitu pie video.
 3. Iesūtītā ideja tiks ievietota portālā facebook.com projekts „Esi Līderis!” lapā, sākot ar 20.11.2018. tiks uzsākta balsošana līdz 29.11.2018.
 4. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti mājaslapā www.esilideris.lv, kā arī sociālajos tīklos projekta  „Esi Līderis!” lapās  2018.gada 30.novembrī.