Konkurss “Iekusties darba vidē”

08.01.2019
Konkurss “Iekusties darba vidē”

“Mōtivus” tulkojot no latīņu valodas – Motivācija. Motivācija ļauj mums domāt soli uz priekšu, lai sasniegtu sev izvirzītos mērķus. Viens no mērķiem, visbiežāk, ir iegūt labu darba vietu vai prakses vietu, bet, lai līdz darbinieka krēslam tiktu, ir jāsāk ar pieteikumu izvirzītajai vakancei, nosūtot savu CV un motivācijas vēstuli.

Tieši motivācijas vēstule ir tā, kur Tu sevi vari parādīt, aprakstot savas prasmes, gūtās zināšanas un mērķus. Tā nav eseja, tas nav domraksts vai diktāts, tas ir tavs pirmais iespaids, kuru Tu atstāj savam topošajam darba devējam. Ir labs laiks, lai trenētos – uzraksi savu labāko motivācijas vēstuli.

Norises laiks: 2019.gada 8.-25.janvāris

Konkursa noteikumi:

  1. Konkursā var piedalīties visi projektā iesaistītie skolēni, kas apgūst programmu “Uzņēmējdarbības pamati”, veidojot darbu individuāli.
  2. Motivācijas vēstule jāiesūta elektroniskā formātā uz e-pastu: info@esilideris.lv līdz 2019.gada 18.janvārim.
    • E-pasta tematā norādot: Konkurss “Iekusties darba vidē”, vārds, uzvārds un skola.
    • Lūdzam vēstules tekstā norādīt darba autora vārdu, uzvārdu un klasi.

Konkursa uzdevumi:

  • Izvēlies no cvonline.lv vai prakse.lv kādu no piedāvātājām vakancēm un sagatavo motivācijas vēstuli.
  • Izmantojot motivācijas vēstules uzbūves principus, apraksti nepieciešamo informāciju par sevi, izmantojot atbilstošu valodas lietojumu.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti mājaslapā www.esilideris.lv, kā arī sociālajos tīklos projekta “Esi Līderis” lapās, līdz 2019.gada 25.janvārim.

Piedalies un pretendē uz Lielo Līdera balvu!