Konkurss “Gadsimtu līderis”

09.01.2019
Konkurss “Gadsimtu līderis”

Gadu no gada – mēs maināmies, augam un attīstāmies, gadsimtu laikā notikumi pasaulē nestāv uz vietas. Karaļi, valdnieki, robežas, svinības, satikšanās, ģimene, kultūra, māksla, tituli, balvas un vēl daudz zīmīgu vārdu, zem kuriem slēpjas stāsts, atmiņas un līderi.

Dažkārt ir labi apstāties un paskatīties uz paveikto, lai labāk redzētu ceļu nākotnē. Vai zini, cik daudz notikumu vidū esi bijis dalībnieks šī gadsimta laikā? Vai zini, ka Tu kā Līderis jau esi mainījis šo gadsimtu? Šodien ir lieliska iespēja paskatīties gadsimtu atpakaļskata spogulī un radīt Līdera stāstu no jauna.

Norises laiks: 2019.gada 9.-31.janvāris

Konkursa noteikumi:

  1. Konkursā var piedalīties visi projektā iesaistītie skolēni, kas apgūst programmu “Starts”, veidojot darbu individuāli vai komandā līdz 3 skolēniem.
  2. Konkursa materiāli jāiesūta elektroniskā formātā uz e-pastu: info@esilideris.lv līdz 2019.gada 22.janvārim.
    • E-pasta tematā norādot: Konkurss “Gad100tu Līderis”, komandas nosaukums, skola;
    • Lūdzam vēstules tekstā norādīt: darba autoru vārdu, uzvārdu, komandas nosaukumu un klasi.

Konkursa uzdevumi:

  1. Veido fotostāstu vai komiksu par Gadsimtu Līderi, attēlojot notikumu, kurā esi piedalījies pats, notikumu, kas vēl tikai būs, vai pat visneticamāko Gadsimta Līdera stāstu.
  2. Izveidojot konkursa darbu, pievieno klāt īsu aprakstu (anotāciju) par fotostāsta vai komiksa saturu.
  3. Izveidoto darbu noformē png., jpg., vai word formātā.
  4. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti mājaslapā www.esilideris.lv, kā arī sociālajos tīklos projekta “Esi Līderis” lapās 2019. gada 31.janvārī.