Ir noskaidroti šī gada Profesionāļi!

11.04.2018
Ir noskaidroti šī gada Profesionāļi!

Jau otro gadu Vislatvijas skolēnu projekts “Esi Līderis!” organizē vērienīgu konkursu “Profesionālis”. Konkursa “Profesionālis” mērķis ir mudināt skolēnus mērķtiecīgai karjeras izvēlei. Īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās dzīves situācijās, izmantojot loģisku spriestspēju, faktoru analīzi, lēmumu pieņemšanu, plānošanas prasmes un spēju domāt ilgtermiņā.  Šajā gadā- sadarbībā ar SIA “Orkla Foods Latvija”, konkurss veidots par pārtikas ražošanas nozari.

Lai nokļūtu finālā un cīnītos par titulu “Profesionālis 2018”, tika rīkoti pusfināli reģionos, kur savu profesionalitāti centās pierādīt vairāk kā 60 komandas no visas Latvijas. Tomēr tikai veiksmīgākās 12 komandas nokļuva finālā, kas norisinājās 10.aprīlī, SIA “Orkla Foods Latvija” uzņēmumā, Spilvē.

SIA “Orkla Foods Latvija” pārstāvji jauniešiem bija sagatavojuši vairākus pārsteigumus, tomēr finālsacensību daļai sagatavoties visvairāk palīdzēja ekskursija uzņēmuma ražotnē, ko jaunieši arī atzinīgi novērtēja.

Šoreiz uzdevums bija pavisam vienkāršs- komandas pusfinālos bija radījušas jaunu produktu, ko tagad, finālā, vajadzēja prezentēt struktūrvienības direktoram un  uzņēmuma padomei, lai panāktu šī produkta ieviešanu tirgū. Uzņēmuma padomes lomās iejutās SIA “Orkla Foods Latvija” pārstāvji – personāldaļas vadītāja, mārketinga direktors, ražošanas direktore un sabiedrisko attiecību speciālists, kas arī izvērtēja katras komandas veikumu un ar savu vērtējumu lēma par finālistu vietu sadalījumu.

Noslēdzoties pasākumam, par divkārtējiem uzvarētājiem un titula “Profesionālis 2018” ieguvējiem kļuva Lādezera pamatskolas komanda “B.A.D”, ko pārstāvēja trīs braši jaunekļi-  Artūrs Magone, Daniels Gailis un Brendons Brajens Legzdiņš. Otro vietu izcīnīja komanda no Inčukalna pamatskolas– “Kaķpēdiņas”, ko pārstāvēja Dārta Svile, Liene Maruta Reklaite un Arta Adrija Kerna. Savukārt bronzas medaļu, jeb trešo vietu ieguva Garozas pamatskolas komanda “KEM`s”, ko pārstāvēja Endija Elizabete Ernstsone, Karīna Soldatova un Denīze Marta Medinika.

Ar rezultātiem iespējams iepazīties šeit: Rezultāti

Vēlreiz apsveicam uzvarētājus un izsakām pateicību visiem līderiem, kas piedalījās!

Milzīgu paldies vēlamies teikt arī saviem draugiem- SIA “Orkla Foods Latvija”, kas palīdzēja uzburt brīnišķīgu pasākumu!