Biznesa spēles 2017 finišējušas!

12.04.2017
Biznesa spēles 2017 finišējušas!

“Panākumi ir zinātne – ja tev būs atbilstoši apstākļi, tu nonāksi arī pie rezultāta!”

/Oskars Vailds/

Šī gada 7.aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās Vislatvijas skolēnu   projekta “Esi Līderis!” organizēto biznesa spēļu “Ceļš uz bagātību” finālsacensības, kur piedalījās labākās 9 komandas. Dalību finālā ņēma uzvarētāju komandas no visiem Latvijas reģioniem. Pusfināli notika no 1. līdz 7.martam, trīs reģionos: Vidzemes reģionā- Madonas biznesa inkubatorā “Ideju cehs”, Zemgales un Kurzemes reģionā- Saldus mākslas skolā, un Latgales reģionā- Rēzeknes Austrumlatvijas radošo pakalpojumu  centrā “Zeimuļs”. Kopumā biznesa spēļu konkursā piedalījās 72 komandas.

Fināla spēle, lai noteiktu veiksmīgākos un atjautīgākos projekta līderus, tika veidota par SIA „STENDERS”. Uzdevuma mērķis bija izveidot veikala franšīzi, un 10 gadu laikā attīstīt veikalu pie dažādiem apstākļiem un situācijām. Jaunieši iejutās veikala vadītāja lomā, pieņēma darbiniekus un paaugstināja kvalifikācijas līmeni, ja uzskatīja to par nepieciešamu. Spēles gaitā, tika noskaidrots arī gada labākais veikala pārdevējs, kur jauniešiem bija nepieciešams prezentēt un pārdot STENDERS produktu. Šoreiz spēles rezultātus noteica pašu apķērība un izvēlētā stratēģija, jo nebija izsolē jācenšas iegūt labākā vieta uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai, bet bija iespēja brīvi izvēlēties vietu, lai savu stratēģiju realizētu.

Spraigā cīņā, trešo vietu ieguva  Līgatnes novada vidusskolas komanda  Nopietni nenopietnie, ko pārstāvēja Linda Tralle, Rihards Viļums un Melisa Kronberga. Otro vietu izcīnīja Auces vidusskolas komanda Principiāliķi, ko pārstāvēja trīs puiši- Kaspars Grābens, Intars Jomants un Mareks Biskars. Savukārt, pirmo godalgoto vietu izcīnija Mazsalacas vidusskolas komanda Bruņurupuči, ko pārstāvēja Nils Alberts Veide, Elīna Jātniece un Rinalds Ķimenis.

Ar finālistu komandu rezultātiem iespējams iepazīties šeit: Fināla rezultāti

Esam ieguvuši draugus SIA „STENDERS”, kuriem vēlamies pateikt vislielāko paldies par atbalstu finālsacensību spēles izstrādē!