Galerija: Vasaras tūres pedagogu seminārs

Šajā gadā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides seminārs tika organizēts Vasaras tūres ietvaros- viesu namā “Debesu bļoda”, Ogresgala pagastā, kur divas burvīgas dienas skolotāji ieguva jaunas zināšanas, ko mācījās pielietot praksē, un, protams, arī uzņēma enerģiju jaunajam mācību gadam.

Seminārā “Mūsdienu paaudzes ietekme uz skolēna panākumiem un sadarbības formām izglītības iestādē un neformālā vidē” pieci dažādu jomu speciālisti dalījās pieredzē un nozares aktualitātēs, ko skolotāji atzinīgi novērtēja.

Tomēr, piesakoties semināriem, pedagogi jau zina, ka ne mācības vien būs dienas plānā, un ar nepacietību tiek gaidītas aktivitātes, ko Projekta “Esi Līderis!” komanda būs noorganizējusi. Šoreiz semināra dalībniekiem bija iespēja veidot ziemas krājumus radošajā darbnīcā, piedalīties atjautības stafetē, mācoties sadarboties komandā, kā arī vakara noslēgumā tika sagādāts muzikāls pārsteigums no vīru ansambļa “KPTT”.

Tāpat kā pedagogi, esam guvuši enerģijas lādiņu un pozitīvas emocijas, kas ļauj brīnišķīgi noslēgt vasaras piedzīvojumus.