Galerija: Pedagogu seminārs “Sevis, profesiju un profesionālo darbības jomu izpēte”.

14. februārī aizvadījām aizraujošu praktisko semināru “Sevis, profesiju un profesionālo darbības jomu izpēte”, kur projekta skolotājām bija iespēja plašāk uzzināt par dažādām radošām metodēm skolēnu profesionālās intereses un pašizzināšanas veicināšanā, kā arī pašām izspēlēt dažādas situācijas. Semināra lektores dalījās ar praktiskiem ieteikumiem un pētījumos balstītiem faktiem, lai uzlabotu skolēnu vēlmi apzināties un attīstīt savus iekšējos resursus, kā arī saprast, kā tos izmantot tālāk, savas nākotnes profesionālajā darbībā.

Noformējumā un noskaņojumā neizpalika arī 14.februāra tematika!

Vēlreiz pateicamies semināra vadītājām Diānai Šķēlei un Irīdai Morozovai par saturīgo un aktīvo dienu, kā arī lieliskajām projekta “Esi līderis” skolotājām par dalību!

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika