Galerija: Pedagogu seminārs “Mārketinga mācību priekšmeta saturs, mērķi un uzdevumi”

  1. Šonedēļ norisinājās pedagogu seminārs “Mārketinga mācību priekšmeta saturs, mērķi un uzdevumi”, kurā mūsu zinātkārie projektu skolotāji ieguva jaunas zināšanas par to, kas ir labs un efektīvs mārketings, tā aktualitātēm un pielietošanu dažādās uzņēmējdarbības nozarēs. Kā arī saņēma plašu informācijas klāstu par daudzām citām svarīgām aktualitātēm un tendencēm mūsdienu mārketinga jomā.
  2. Semināra laikā lektori sniedza atbildes uz aktuāliem jautājumiem par studijām augstskolā mārketinga jomā – kas par tām būtu jāzina vidusskolēniem? Kā skolēnus motivēt skolēnus tālākizglītībai?

Paldies mūsu vieslektoriem Lūcijai Rutkai, Ievai Brencei un Valteram Kažei, par izzinošām un iedvesmojošām lekcijām!

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika