Pieteikšanās konkursam “Profesionālis” ir atvērta!

24.02.2020
Pieteikšanās konkursam “Profesionālis” ir atvērta!

“Profesionālis” ir aktīva un interesanta spēle pamatskolēniem, kas ļauj iepazīt dažādas nozares un tās profesijas, dodot iespēju skolēniem pierādīt un atklāt savas līdera prasmes. Spēles gaitā paredzēts noskaidrot atraktīvāko, lēmumos visveiksmīgāko un rezultātos labāko komandu – “Profesionālis 2020”.

Lai noteiktu labākos biznesa līderus, kuri dosies uz finālsacensībām Rīgā, sākotnēji tiek rīkoti pusfināli. Šogad tie norisināsies Jēkabpilī, Valmierā un Kuldīgā.

Konkursa noteikumi:

  • Konkursā var piedalīties visi programmā iesaistītie skolēni, veidojot komandas no 2 līdz 3 dalībniekiem.
  • Katra komanda izvēlas komandas nosaukumu, devīzi un vizuālo noformējumu.
  • Pieteikšanās spēlei notiek, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu, kura tika nosūtīta skolotājam uz e-pastu un pieejama mājaslapā esilideris.lv līdz 2020.gada 4.martam.
Pieteikšanās anketas pusfināliem:

Mērķtiecīga karjeras spēle “Profesionālis” skolēniem sniedz iespēju iejusties konkrētās nozares profesijās un īsā laika periodā izspēlēt dažādas situācijas un scenārijus, kas uzņēmumā notiek un attīstās daudz garākā laika posmā.

Konkursa uzdevumi:

  • Nostiprināt jauniešos pārliecību par sevi un mērķtiecīgas darbības rezultātā dot iespēju iegūt jaunas zināšanas.
  • Praktiski iepazīt noteiktās nozares profesijas (dažāda profesijas pieeja, tās sastopamība ikdienā, darba tirgus aktualitāte, darba organizācijas, izglītības iespējas utt.).

Pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkiem