PERSONĪBAS NEDĒĻAS aktivitāte – LABO DARBU MARATONS

11.05.2020
PERSONĪBAS NEDĒĻAS aktivitāte – LABO DARBU MARATONS

Sveiciens jaunā nedēļā!
Šī būs PERSONĪBAS IZAUGSMES NEDĒĻA.
Nedēļas aktivitāte jau pievienota Moodle jeb e-vidē, tāpēc vidusskolēn, dodies turp! PAMATSKOLĒN, lasi zemāk ⬇️

Bieži saka, ka par to kāds ir cilvēks, var spriest pēc viņa darbiem. Vēlamies aicināt to pārbaudīt!
LABO DARBU MARATONS, kur nedēļu, ik dienu, jāpaveic kādu labu darbu. Kas ir labs darbs? Tāds, kas rada kādam labumu! Rainis ir teicis: “Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams” – tad nu sanāk, ka darot labu citiem, tu dari vēl labāk pats sev, tad kāpēc to nedarīt?
MĒRĶIS: Ne visi labie darbi ir lieli pēc svara, aprisēm un laika, bet tie visi ir lieli pēc nozīmes. Apzināties, ka arī ar mazām ikdienas darbībām, lietām, varam veikt lielu ietekmi, pat to neapzinoties. Apzinot šos labos darbus, var vairāk apzināt sevi šeit un tagad, saprast kas esi un kas gribi būt! 🙂

💡Ja piedalies, seko UZDEVUMA NOSACĪJUMIEM:
Katru dienu nobildē savu labo darbu un divos teikumos apraksti kas tas bija un kādu labumu tas radījis. Ne vienmēr var nofotogrāfēt to, kas izdarīts, jo mirkļi jātver vispirms pašam – ja tā, vizualizē to kā citādi! Svarīgi ir fiksēt darbiņu, kas ne vien liks atcerēties, cik patīkami ir darīt labu, bet arī iedvesmos citus rīkoties tieši tāpat!

MARATONA ILGUMS/ uzdevuma izpildes laiks: 11.05.-18.05. (nekas, ja kādu dienu izlaidīsi, koncentrējies uz galveno!)

Forši, ja publicēsi to savos Facebook vai Instagram kontos, pievienojot mirkļbirku #esilīderisdarilabu, bet, ja vēl kautrējies – nekas, galvenais ir tas pienesums, ko no tā gūsi gan pats sev, gan citi.

❗️Savu nedēļas darbu jeb “sarakstu” sūti mums uz e-pastu: info@esilideris.lv LĪDZ 20.maijam❗️Vērtēt šo uzdevumu, protams, nebūtu objektīvi, taču ko mēs darīsim – atzīmēsim, ka esi to veicis, dosim atgriezenisko saiti un motivēsim doties tālāk pa personības izaugsmes ceļu! 🙌

Lai izdodas!
#esilīderis #personībasnedēļa