LĪDERĪBAS NEDĒĻAS uzdevums – “ESI LĪDERIS – SAVĀS MĀJĀS!” pamatskolēniem!

28.04.2020
LĪDERĪBAS NEDĒĻAS uzdevums – “ESI LĪDERIS – SAVĀS MĀJĀS!” pamatskolēniem!

Uzdevuma mērķis : rast izpratni par līderību, līderim piemītošām kvalitātēm

Nepieciešamais laiks uzdevuma izpildei : ~1h video; 30-40 min rakstiskais uzdevums

Nepieciešamie resursi : pieeja vietnei www.youtube.com, lapa pierakstiem VAI datorprogramma pierakstu iespējām (Microsoft Word u.c.), radošs prāts :)

Vērtēšana : ieskaitīts/neieskaitīts

Uzdevuma iesniegšana : Moodle pievienots dokumenta fails vai fotoattēls ar paveikto, ja darbs veikts rakstiski

Darba izpildes laiks: līdz 4.maijam (ieskaitot)

Lai iedvesmotos uzdevuma izpildei, noskaties kādu no topošā psihologa Āra Birzes veidotajām “Līderības kodu meklējot” video sarunām TE: https://www.youtube.com/cha…/UCfhdRGTiXRHly1tw-De7UKw/videos

Mēs saprotam, ka vienam interesants šķiet sports, otram ēdiena gatavošana, trešajam mūzika, tāpēc izvēlies sev interesantāko video sarunas tēmu. Aicini kompānijā kādu ģimenes locekli vai skaties viens, apdomā vai pārrunā redzēto un turpini ar uzdevuma izpildi!

APDOMĀ UN 2-3 teikumos APRAKSTI:
📍Kas ir līderis?
📍Nosauc 1-2 cilvēkus, kurus Tu uzskati par līderiem, kāpēc tieši viņš/-i ? (Kādas īpašības, prasmses un iezīmes piemīt šiem cilvēkiem – līderiem? Vai un kā viņi to pauž darbos?)
📍Kuras no līdera iezīmēm piemīt Tev? Kad un kā tās izpaužas, kur vari pielietot? Svarīgi – domā par sevi šodien (tagadnē)!

💡Lai radošāk izpaustos, izveido savu “līderības karti” – uzzīmē, atzīmē vai uzskaiti noteiktas darbības un situācijas, kurās jau rīkojies kā līderis. Kad tas paveikts – uzzīmē, atzīmē vai uzskaiti 2 darbības, kurās vari turpmāk rīkoties kā līderis un 2 līderim piemītošās īpašības, kuras sev vēlētos pārņemt.

Savu veikumu (word/pdf/jpg dokumenta failu vai fotoattēlu, ja veici uzdevumu uz lapas) sūti uz info@esilideris.lv
❗️ LĪDZ 4.maijam ❗️

Lai veicas!