Konkursa “Pašmāju produkts Latvijas simtgadei” rezultāti!

11.01.2016
Konkursa “Pašmāju produkts Latvijas simtgadei” rezultāti!

Noslēdzies apjomīgs konkurss, kurā kopumā tika saņemti 36 darbi par esošiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī  jaunu, pašu veidotu produktu ražošanu un pakalpojumu ieviešanas iecerēm. Tika iesūtīti video materiāli, reklāmas, kā arī jau izveidoti produktu pirmie modeļi.

Žūrijas komisija bija ļoti iepriecināta par radošām, kreatīvām un izaicinošām idejām, kuras novēl katram no darbu autoriem realizēt. “Ir prieks lasīt, redzēt idejas, kuras ir realizējamas un īstenojamas. Ja liela daļa no šiem darbiem būtu attīstāmi līdz Latvijas simtgadei, mēs noteikti varētu lepoties par jauniem un spēcīgiem pašmāju uzņēmējiem!”

Uzvaras laurus plūca Nīcas vidusskolas skolnieces (Sabīne Pūķe un Sintija Anda Tauvēna) ar latvisko dāvaniņu  uzņēmumu “Latvian Joybokz”,

2. vietu ieguva Druvas vidusskolas skolēni (Kārlis Ķuzis un Sandis Lagzdiņš) ar atstarojošām aprocēm ar LED diodēm “Light It Up”, 

3. vietu saņēma Nautrēnu vidusskolas skolēni (Elvita Kotāne un Artūrs Trimalnieks) ar mūsdienīgu pildbumbas ražošanas ieceri “Vasals”.

Uzvarētājiem balvas tiks pasniegtas “Lielā Līdera” balvā. Apsveicam uzvarētājus!

sv