Biznesa spēļu “Ceļš uz bagātību” finālisti ir noteikti!

18.03.2019
Biznesa spēļu “Ceļš uz bagātību” finālisti ir noteikti!

Jau septīto gadu Vislatvijas skolēnu projekts “Esi Līderis!” organizē, par tradīciju kļuvušo, biznesa spēļu konkursu “Ceļš uz bagātību”. Šogad reģionu pusfināli norisinājās Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”; Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē; Talsos, AS “Talsu autotransprots” un Cēsīs, Radošo industriju centrā- koprades mājā “Skola6”, kur jauniešiem bija iespēja izspēlēt reālas situācijas no uzņēmēja skatu punkta, pieņemt lēmumus, apzināties riskus un analizēt pieļautās kļūdas. Šoreiz spēle tika veidota uz riskēšanas principa, analizējot pieļautās kļūdas pie dažādiem veiksmes faktoriem.

Finālsacensības norisināsies 26.martā, Rīgā, pie mūsu lieldraugiem “Draugiem group”, kur sadarbībā ar uzņēmumu “Istabai” tiks izspēlēta unikāla un energodomājoša spēle. Finālā par titulu “Biznesa līderis 2019”, uzvaru un iespēju pretendēt uz Līdera Lielo balvu – aizraujošu un izzinošu ceļojumu, cīnīsies labākās 12 komandas no visas Latvijas: Vircavas vidusskolas komanda “Ērikas”, Nīcas vidusskolas komanda “All In”, Auces vidusskolas komanda “Trīsdimensiju ilūzija”, Ilūkstes Raiņa vidusskolas komanda “Smurfi”, Kaunatas vidusskolas komanda “Džindžeri”, Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda “VICTORIA”, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas komandas “Dzirkstelītes” un “Sekvence”, Grobiņas ģimnāzijas komanda “Sinerģija”, Suntažu vidusskolas komanda “10 kubā”, Cesvaines vidusskolas komanda “Kārlis” un Līgatnes novada vidusskolas komanda “Business Women”.

Biznesa spēļu mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu, uzņēmējspējas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās, faktoru analīzei, lēmumu pieņemšanai, prasmēm plānot un domāt tālredzīgi.

Projekts „Esi Līderis!” jau astoņpadsmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā! Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.

Ar pusfinālu rezultātiem iespējams iepazīties šeit:

Punktu Kopvērtējums_LATGALE

Punktu Kopvērtējuma_ZEMGALE

Punktu Kopvērtējums _KURZEME

Punktu Kopvērtējums _VIDZEME