Galerija: Foto konkursa darbi, kas iedvesmo!

Ja mēs ļaujam spīdēt mūsu iekšējai gaismai, mēs neapzināti mudinām arī citus cilvēkus darīt to pašu. (Nelsons Mandela)

Vēlamies izteikt pateicību visiem, kas uzdrīkstējās, piedalījās un iedvesmoja apkārtējos, iesūtot foto ar atziņām, kas pašus motivē!

 Arī šoreiz žūrija nonāca neapskaužamā situācijā, izvēloties labāko darbu no labākajiem. Visi iesūtītie darbi bija pārdomāti, un mudināja mazliet aizdomāties par katru no autoru atziņām. Šoreiz lielāko iedvesmu guvām no Rugāju novada vidusskolas 10.klases skolnieces Evas Spriņģes, kura arī ir kļuvusi par šī foto konkursa uzvarētāju. APSVEICAM!

Aizpildot formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat tālākai sniegto datu apstrādei.

Informējam ka SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” (turpmāk – LUMA) veic šādu fizisko subjektu personas datu apstrādi, saskaņā ar vietnes www.esilideris.lv apmeklētāja vēlmi saņemt koledžas pakalpojumus:

Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju saziņas laikā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.
Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties, saskaņā ar izrādīto interesi par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
E-pasta adrese: nepieciešama, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju par Biznesa vadības koledžas pakalpojumiem.
Papildu dati, ja tādi tiek pieprasīti, nepieciešami pakalpojumu līguma slēgšanai, lai Jūs varētu rakstiski izteikt savu viedokli, uzdot jautājumu par projekta "Esi Līderis!" piedāvājumiem vai saņemt citu interesējošo informāciju.

Aizpildot noteiktas pieteikumu formas, Jūs piekrītat saņemt īsu informatīvu e-pastu vai/un īsziņu ķēdi. Tas ir nepieciešams, lai LUMA spētu sniegt pilnu priekšstatu par mācību programmu vai citu piedāvājumu norisi.

LUMA privātuma politika