Rudens seminārs.

Rudens seminārs.
13.10.2020

Labdien, mūsu mīļie projekta skolotāji! Ar lielu prieku izziņojam pieteikšanos pirmajam šī mācību gada semināram. Aicinām Jūs 21.oktobrī uz projekta "Esi Līderis!" skolotāju rudens semināru "Informatīvie resursi un praktiskās metodes karjeras attīstības atbalsta darbā ar izglītojamiem" Šī mācību gada pirmajā seminārā gribam Jums nodot pozitīvu enerģiju, pieredzes stāstus, gūt jaunas zināšanas un kopīgi svinēt satikšanos pie mums Rīgā, Alberta ielā 13. Aicinām pieteikties semināram elektroniskajā pieteikuma formā, linku meklējiet savos epastos, ja neizdodas atrast, lūgums sazināties ar mums. :) *Vietu skaits šajā seminārā ir ierobežots, bet tie skolotāji, kuri nevarēs ierasties, varēs noskatīties semināru e-vidē.

IZLAIDUMS 20202!

IZLAIDUMS 20202!
25.06.2020

Absolventi, skolotāji un vecāki, ielūdzam uz projekta "Esi Līderis!" izlaidumu 5.jūlijā Kultūras pils Ziemeļblāzma parkā! Vairāk informācija aprakstā.

KARJERAS UN PROFESIJU NEDĒĻA!

KARJERAS UN PROFESIJU NEDĒĻA!
19.05.2020

Karjeras un profesijas nedēļā aicinām aizpildīt 2 testus, lai palīdzētu labāk saprast un izprast sev piemērotāko iespējamās profesionālās darbības virzienu. Spied uz attēla un lasi vairāk!

PERSONĪBAS NEDĒĻAS aktivitāte – LABO DARBU MARATONS

PERSONĪBAS NEDĒĻAS aktivitāte – LABO DARBU MARATONS
11.05.2020

Iepazīsties ar PERSONĪBAS IZAUGSMES NEDĒĻAS jauno uzdevumu un sūti savu veikumu mums līdz ❗️ 20.maijam ❗️ Spied uz ziņojuma un lasi vairāk!

LĪDERU DIENA 2020

LĪDERU DIENA 2020
07.05.2020

Projekta līderi, skolotāji, vecāki un visi interesenti - ar prieku ziņojam, ka LĪDERU DIENA 2020 ir atklāta! Arī šogad mēs visi tiekamies, lai suminātu projekta "Esi līderis" šī gada konkursu uzvarētājus, kā arī noskaidrotu veiksminiekus, kuri iegūs titulu "Līderis 2020". Kas šoreiz ir citādi? Tikai tas, ka vērosim viens otru caur ekrānu! Būs svētku noskaņa, būs svētku atklāšana un nobeigums, būs dziesmas, būs svētku tērpi, būs uzvarētāji un, protams, būs balvas! Vēlamies vēlreiz pateikties projekta atbalstītājiem un sadarbības partneriem: Grāmatnīcas "Jānis Roze" , Reinis Nitišs, Cēsu Alus par bezalkoholiskiem dzērieniem #Kanes, sporta klubam MyFitness Latvia , Biznesa Vadības Koledža. Pirms nospied "palaišanas pogu", aicinām arī Tevi noskaņoties svinīgai ceremonijai un ļauties brīdim, šarmantu mākslinieku sabiedrībā Juris Jope , Kristians Kareļins un pianista Anatolijs Livča. Patīkamu skatīšanos! *Par balvu saņemšanu ar katru sazināsimies privāti.

LĪDERĪBAS NEDĒĻAS uzdevums – “ESI LĪDERIS – SAVĀS MĀJĀS!” pamatskolēniem!

LĪDERĪBAS NEDĒĻAS uzdevums – “ESI LĪDERIS – SAVĀS MĀJĀS!” pamatskolēniem!
28.04.2020

Iepazīsties ar uzdevumu šeit! Savu veikumu sūti uz info@esilideris.lv ❗️ LĪDZ 4.maijam ❗️

Informācija par projekta aktivitātēm!

Informācija par projekta aktivitātēm!
28.04.2020

Prieks ziņot, ka turpmāk katru nedēļu vadīsim kādā citā zināšanu un iemaņu apguvē caur dažādiem uzdevumiem. Seko līdzi jaunumiem, pildi uzdevumus un iegūsti jaunas zināšanas par sevi un pasauli!

Konkursu rezultāti!

Konkursu rezultāti!
20.04.2020

Esi Līderis izziņo noslēdzošo konkursu rezultātus!

Apsveicam uzvarētājus!

Apsveicam uzvarētājus!
06.04.2020

Paldies visiem aktīvajiem Līderiem par dalību! Ar uzvarētājiem sazināsimies privāti.

KONKURSS VIDUSSKOLĒNIEM!

KONKURSS VIDUSSKOLĒNIEM!
18.03.2020

Lietišķās etiķetes zināšanas radošās izpausmēs! Piedalies konkursā un laimē balvas!